بهترین بالشت طبی،قیمت بالشت طبی زانکو :: خرید بالشت طبی زانکو،کمربند کوزمودیسک

بهترین بالشت طبی،قیمت بالشت طبی زانکو

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  بالشت طبي تنفسي زانكو

  بالشت طبي تنفسي زانكو

  تهيه شده از تكنولوژي بافت 3 بعدي

  حفظ انحناي ستون فقرات و گردن

  جلوگيري از تعرق و گرما موقع استراحت

  تنظيم ارتفاع بالشت و انعطاف پذيري بالا

  براي اولين بار در ايران

  بالشت طبي تنفسي زانكو
  قيمت فروش محصول فقط 88000 تومان
  بافت سه بعدي براي اولين بار در ايران جهت  توليد بالشت تنفسي زانكو مورد استفاده قرار گرفته است اين بافت  از دولايه ي بالايي و پاييني شبكه اي شكل  تشكيل شده كه الياف انعطاف پذير با خاصيت ارتجاعي اين دو لايه را به يكديگر متصل نگه مي دارند و ارتفاع پارچه را مي سازند . بافت سه بعدي نسبت به هوا و رطوبت نفوذپذير بوده و قابل شستشو است.
  بالشت طبي تنفسي زانكو
   
  اين بافت ويژگي هاي منحصر به فردي  دارد كه آن را براي استفاده در بالشت بي نظير ساخته است . 
  همانطور كه در تصوير مي بينيد دو لايه ي شبكه اي شكل بوسيله ي اليافي به هم متصل شده اند كه ارتفاع پارچه را مي سازند . اين الياف خاصيت ارتجاعي داشته و انعطاف پذيرند . 
  خاصيت ارتجاعي و انعطاف پذيري بافت سه بعدي فشار وارد بر پوست را به طور مساوي تقسيم مي كند و بنابراين از پوست حساس سر و صورت محافظت مي گردد .
  همچنين اين خاصيت  ،انطباق هرچه بيشتر بالشت با اندازه هاي سرو گردن شما را ممكن مي سازد به طوري كه شكل طبيعي ستون فقرات  گردن  حفظ خواهد شد و شما خواب راحت و عميقي  را تجربه خواهيد كرد .
  بالشت طبي تنفسي زانكو

  به دليل وجود هزاران كانال در بافت سه بعدي ، هوا مي تواند به راحتي در آن جريان يابد .حبس گرماي بدن در هنگام تماس با بالشت ، سبب ايجاد گرما و تعرق مي شود اما در اين بافت ، بالشت  شما نفس مي كشد و هميشه سرد خواهد بود . گويي بر روي هزاران كپسول هوا خوابيده ايد .

  بالشت طبي تنفسي زانكو
  قيمت فروش محصول فقط 88000 تومان

  – بافت سه بعدي نسبت به  رطوبت و آب نفوذپذيري بالايي  دارد. در افرادي كه به طور طبيعي  تعرق شديد دارند عرق به داخل بافت سه بعدي نفوذ پيدا كرده و از گسترش رطوبت در سطح بالشت جلوگيري مي شود و بالشت حدالامكان خشك خواهد بود .

  بالشت طبي تنفسي زانكو

  نفوذ پذيري بافت سه بعدي نسبت به هوا و رطوبت ، شستشوو خشك شدن آن را راحت و سريع ساخته است  و فرد از بالاترين سطح از بهداشت فردي برخوردار خواهد بود .

  بالشت طبي تنفسي زانكو

  نهايت بهداشت شخصي با بالشت طبي تنفسي زانكو

  سلامت نيوز: شايد اگر بدانيد يك سوم از وزن بالشتتان را باكتري ها، كرم هاي ريز مرده، سلول هاي مرده پوستي و مانند آن تشكيل مي دهد، ديگر به راحتي آن را زير سرتان نگذاريد و بخوابيد! اما اين يك واقعيت است.

  محققين به اين نتيجه رسيده اند كه بعد از دو سال استفاده ، انبوهي از سلول هاي مرده ي پوستي ، باكتري ها و موجودات ريز ديگر در بالشت ها انبار مي شوند . اگر چه نتيجه اين تحقيقات مبالغه آميز به نظر مي رسد اما متاسفانه واقعيت دارد . بنابراين شستشوي آسان بالشت و خشك شدن سريع آن بسيار مهم مي باشد . دير خشك شدن بالشت خود عامل رشد قارچ هاست . 
  در توليد بالشت طبي تنفسي زانكو به اين نكته توجه دقيق شده است به طوري كه تمام قطعات با لشت به راحتي از يكديگر جدا و شسته مي شوند . 
  روكش اصلي بالشت طبي تنفسي زانكو را بافت سه بعدي تشكيل مي دهد .  اين بافت به دليل ساختار منحصر به فرد آن به راحتي شسته ، ضدعفوني و خشك مي شود . 
  بافت سه بعدي از دو لايه شبكه اي شكل تشكيل شده كه الياف انعطاف پذير با خاصيت ارتجاعي اين دو لايه را به يكديگر متصل نگه مي دارند و ارتفاع پارچه را مي سازند . 
  بنابراين اين بافت از هزاران كانال تشكيل مي شود كه هوا و رطوبت به راحتي مي توانند در آن نفوذ كنند . شستن اين بافت بسيار آسان است تنها كافي است هفته اي يك بار آن را با مواد شوينده معمول  بشوييد و بدون حضور ميگرب ها بخوابيد . 
  چند نكته مهم در مورد شستشوي بالشت طبي تنفسي زانكو 
  شستشوي بافت سه بعدي :
  بافت سه بعدي را مي توانيد در درجه حرارت 60 درجه سانتي گراد (آب گرم ) با استفاده از شوينده هاي معمول بشوييد . 
  از مواد سفيدكننده به هيچ عنوان استفاده ننماييد .
  حدالامكان بادست بافت سه بعدي را بشوييد تا عمر بالشت شما بيشتر شود اما اگر از ماشين لباسشويي استفاده كرديد لطفا از خشك كن استفاده نكنيد . هوا مي تواند در مدت زمان كوتاهي اين بافت را خشك كند . بافت سه بعدي را به هيچ عنوان اتو نكنيد . 
  شستشوي روكش پنبه اي :
  . براي شستن  اين روكش از آب سرد  به همراه شوينده هاي معمول استفاده كنيد . به دليل حساسيت و لطافت الياف پنبه اي تا جايي كه امكان دارد از ماشين لباسشويي براي شستن آن ها استفاده نكنيد . 
  شستشوي كيسه الياف هالوفايبر : 
  تنها كافيست كيسه محتوي الياف هالوفايبر را هر شش ماه يك بار داخل ماشين لباسشويي شسته و خشك نماييد . اين الياف در هواي آزاد نيز خشك مي شوند .
  قيمت فروش محصول فقط 88000 تومان
  بالشت طبي تنفسي زانكو

  1 ما مي گوييم بالشت طبي تنفسي زانكو از ستون فقرات شما محافظت مي كند و از گردن درد جلوگيري مي كند :

  چرا؟ به 2 دليل اول اينكه ارتفاع و حجم بالشت طبي تنفسي زانكو قابل تنظيمه . يعني اينكه شما بر اساس اندازه هاي شخصي خودتون و اينكه به چه شكلي مي خوابيد( به پشت مي خوابيد يا به پهلو) ، مي تونيد ارتفاع بالشت را تنظيم كنيد . بالشت بايد طوري فاصله بين گردن و تشك را پر كند كه سرو گردن در يك راستا باشند . دوم و مهمتر اينكه در بالشت طبي تنفسي زانكو از بافت سه بعدي استفاده شده . اين بافت انعطاف پذير و قابليت ارتجاعي دارد پس با اندازه هاي سر و گردن شما هماهنگ مي شود . وقتي سر و گردن موقع خواب در يك راستا قرار بگيرد ، انحناي طبيعي ستون فقرات گردن حفظ مي گردد و به آن آسيب نمي رسد . مي تونيد مقاله ي حمايت از ستون فقرات گردن با بالشت طبي تنفسي زانكو را هم مطالعه كنيد .

  ۲ ما مي گوييم با بالشت طبي تنفسي زانكو شبا گرمتون نمي شه و عرق نمي كنيد :

  چرا؟ چون ما در توليد بافت بالشت طبي تنفسي زانكو از بافت سه بعدي استفاده كرديم . بافت سه بعدي تكنولوژي روز اروپاست كه براي اولين بار با بالشت طبي تنفسي زانكو به بازار ايران معرفي مي شه . فقط بهتون بگم كه انگار روي كپسول هاي هوا خوابيدين . براي آشنا شدن با اين بافت مي تونيد مقاله ي بافت سه بعدي در بالشت طبي تنفسي زانكو را بخوانيد .

  ۳ ما مي گوييم اگر هم به طور طبيعي تعرق شديد داريد ، بالشت طبي تنفسي زانكو خيس نمي شه :

  چرا؟ چون عرق و رطوبت به بافت سه بعدي بالشت نفوذ مي كنه و رطوبت روي بالشت پخش نميشه . اينجوري بالشت خيس نمي شه و شما رو موقع خواب اذيت نمي كنه .

  ۴ ما مي گوييم با بالشت طبي تنفسي زانكو نهايت بهداشت شخصي رو خواهيد داشت :

  چرا؟ بالشت جزء آلوده ترين چيزهاي اطرافتونه ، مي گين نه يك سرچ توي اينترنت بكنين اما همه شما مي دونيد شستن بالشت چقدر سخته . بالشت ها به سختي شسته مي شن و تازه اگه آفتاب باشه يك هفته طول مي كشه خشك بشه. بافت سه بعدي بالشت طبي تنفسي زانكو را مي تونيد هفته اي يك بار خيلي راحت بشوريد و خشك شدن سريعش رو هم ببينيد .

  بالشت طبي تنفسي زانكو
  قيمت فروش محصول فقط 88000 تومان
  براي داشتن يك خواب راحت ، سر و گردن موقع خواب بايد  در يك راستا قرار بگيرند  تا اين انحناي طبيعي حفظ شود . در غير اين صورت  ستون فقرات گردني از شكل طبيعي خودش خارج مي شود و شما خواب راحتي نخواهيد داشت . خلاصه اينكه بالشت بايد فاصله ي بين گردن و تشك شما را طوري پر كند كه سرو گردن در يك راستا باشند . 
  مشكل از جايي آغاز مي شود كه شما به فروشگاه مي رويد و فروشنده به شما يك بالشت به اندازه استاندارد مي دهد در حالي كه اندازه هاي افراد مختلف با يكديگر متفاوت است .
  مشكل به همين جا ختم نمي شود چرا كه افراد در يك وضعيت ثابت نمي خوابند . بعضي از افراد به پهلو و بعضي به پشت و به شكم مي خوابند . حتي بعضي افراد مرتب وضعيتشان را عوض مي كنند .  
  بنابراين يك بالشت خوب بايد قابل تنظيم و انعطاف پذير باشد تا  با اندازه هاي شخصي افراد مختلف  در وضعيت هاي مختلف قابل تطبيق و هماهنگ باشد و سر و گردن را در هنگام خواب در يك راستا قرار دهد . 
   بالشت طبي تنفسي زانكو با استفاده از تكنولوژي ساخت بافت سه بعدي و همچنين با دارا بودن قابليت تنظيم ارتفاع و حجم ،از ستون فقرات شما در هنگاه خواب كاملا محافظت و حمايت مي كند . براي آشنايي بيشتر در مورد بافت سه بعدي و بالشت طبي تنفسي زانكو مقاله هاي بعدي ما را مطالعه كنيد .
   
  بالشت طبي تنفسي زانكو
   

  قسمت هاي تشكيل دهنده بالشت طبي تنفسي زانكو و طريقه مونتاژآن

  بسته وكيوم شده ي الياف هالوفايبر (الياف پر كننده ي بالشت )را باز كنيد 

  اين الياف به محض تماس با هوا حجيم مي گردند . 

  براي آسايش بيشتر شما اين الياف را درون كيسه توري جاسازي كرده ايم .
  كيسه توري زيپ دوزي شده است. به راحتي مي توانيد با كم كردن  اين الياف ،
   بالشت را به اندازه هاي دلخواه خود درآوريد . 
  توجه : بعضي افراد به پهلو ، بعضي به پشت و عده اي حتي  به شكم مي خوابند . به هر شكلي كه مي خوابيد 
  بالشت بايد فاصله بين گردن و تشك  شما را به نحوي پر كند كه سرو گردن موقع خواب در يك راستا باشند .
  به همين منظور كيسه الياف هالوفايبر را زيپ دوزه شده طراحي كرده ايم . شما به راحتي با كم كردن اين الياف مي توانيد حجم و ارتفاع بالشت را به اندازه ي خودتان تنظيم كنيد . اگر فردي هستييد كه به شكم مي خوابيد ارتفاع بالشت شما بايد كم باشد . 
  1-    بر روي كيسه الياف هالوفايبر، روكش  اصلي قرار مي گيرد . 

  رويه ي بالايي  اين روكش ، سه بعدي ، شبكه اي شكل و داراي  ضخامت 20 ميلي متر است كه سر در هنگام خواب بر  روي اين بافت گذاشته مي شود . 
  ويژگي هاي منحصر به فرد اين بافت را مي توانيد در همين سايت به تفضيل مطالعه كنيد . 

  2- روكش نخي از پارچه  تمام پنبه توليد گرديده است كه در صورت تمايل مي توانيد در فصول سرد سال از آن استفاده كنيد .
  توصيه: استفاده از روكش نخي منوط به سليقه شماست و بهتر است سر به طور مستقيم روي بافت سه بعدي قرار بگيرد .
  4-كاور مخصوص حمل و نگهداري از بالشت
  قيمت فروش محصول فقط 88000 تومان


  خريد پستي

  نویسنده : درماستا بازدید : 282 تاريخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394 ساعت: 14:36
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها